0123456789

پیام مدیرعامل وبشهر به مناسبت هشتادمین سالروز تاسیس شرکت توسعه صنایع بهشهر

kave_homayooni در تاریخ 12 دی 1402, 15:21 143 اخبار وصنا

به گزارش بیدنا در متن پیام بهروز مرادی آمده است:
هشتاد سال پیش با نگاهی به آینده و ایمان به توانمندی‌های داخلی، شرکت توسعه صنایع بهشهر گام نخست را برای پیشتازی در صنعت و توسعه برداشت و از آن زمان تاکنون با دستاوردهای بیشمار در صنعت غذایی و صنعت شوینده به شهرت ملی رسید.
همانا در هشت دهه از عمر با برکت این هلدینگ، فراز و نشیب‌های بسیاری بوده، اما آنچه که دوام و استمرار موفقیت این مجموعه را شکل داده است، جسارت، نوآوری و ایمان راسخ به آینده‌ای روشن در کنار همفکری و تعهد شش هزار نفر از پرسنل زحمتکش و فهیم از جمله کارگران، مهندسان، کارمندان و مدیران است که هر یک به نوبه خود عهده‌دار مسئولیت‌های بزرگی بوده‌اند.
این شرکت با افتخار توانسته است که در طی این سال‌ها نام خود را به عنوان نماد پیشرفت و توسعه پایدار در صنعت ایران مطرح سازد و همواره با دیدگاه‌های راهبردی ، مسیری نو را ترسیم کند. لازم به ذکر است که این هلدینگ به عنوان یک شرکت بورسی، نه تنها نقش مهمی در اقتصاد کشور ایفا نموده، بلکه در رشد و آبادانی ایران عزیز کوشیده است.
نگاه این هلدینگ، همچون گذشته، به آینده‌ای همراه با امید و آرمان است و ما همگان با همت بلند و اراده‌ای آهنین، یکپارچه به پیش می‌رویم تا افق‌های جدیدی از پیشرفت و توسعه را برای میهن اسلامیمان میسر سازیم.
در پایان، با نگاهی به دستاوردهای چشمگیر سال گذشته که حاصل همفکری و تعیین راهبرد‌های جدید و همت والای همکارانم بوده است، ایمان داریم که سال‌های پیش رو پر از خبرهای خوش و موفقیت‌های بزرگ برای شرکت توسعه صنایع بهشهر و شرکت‌های زیرمجموعه خواهد بود.
از خداوند متعال برای همه همکاران و مردم شریف ایران، سلامتی، موفقیت و رسیدن به قله‌های افتخار را مسئلت می‌نماییم.

ارسال نظر

عکس خوانده نمی‌شود