0123456789

مجمع وصنا همزمان با برگزاری مزایده مروارید

behshahr در تاریخ 11 دی 1348, 03:30 717 اخبار وصنا

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران صبح امروز با حضور ۷۶.۶۵ درصد سهامداران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی وصنا مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ این شرکت صبح امروز با حضور ۷۶.۶۵ درصد سهامداران با دستور جلسه استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ و تعیین پاداش هیأت مدیره و تقسیم سود برگزار گردید. در این مجمع صورت های مالی شرکت به تصویب رسید و به ازای هر سهم با سرمایه جدید ۸۱۵۰ میلیارد ريالی ۴۰ ریال سود تقسیم شد و انتخاب اعضای هیأت مدیره با توضیحات مدیر عامل از دستور جلسه خارج و به جلسه بعدی موکول گردید.

سعید کریمی مدیر عامل پس از ارائه گزارش فعالیت هیأت مدیره به مجمع با اشاره به این موضوع که افزایش سرمایه ۸۱۵۰ میلیارد ريالی به ثبت رسیده است؛ اعلام کرد که این افزایش سرمایه در پرتفوی سهامداران اعمال گردیده است. 

همچنین وی در ادامه گزارشی از سرمایه گذاری های شرکت در دو پروژه سیف خودرو و مروارید بهشهر ارائه داد و دلیل کاهش سود را شرایط نامساعد بازار در سال ۱۴۰۱، افزایش هزینه های مالی شرکت و همچنین عدم شناسایی درآمد از این دو سرمایه گذاری انجام شده در سال ۱۴۰۰ عنوان کرد. 

در خاتمه مدیرعامل پیگیری حقوق از دست رفته شرکت، تسویه بدهی ­های سنواتی شرکت سهامداران اصلی، کاهش سطح بدهی های شرکت ناشی از فروش اوراق تبعی را از اهم برنامه های سال جاری اعلام کرد. 


ارسال نظر

عکس خوانده نمی‌شود